Plazdėk trispalve Lietuvos
2020-03-10

2020 m. kovo 10 d. Onuškio vaikų darželio vaikučiai, mylinčiomis Lietuvą širdelėmis, labai nuotaikingai, smagiai ir pakiliai paminėjo Kovo 11-ąją, 30 -ąjį Lietuvos gimtadienį. Drauge su Onuškio kultūros centro darbuotojomis Liuda ir Nijole, darželio pedagogėmis ir auklėtojų padėjėjomis gamino trispalvius malūnėlius Lietuvai, deklamavo eilėraščius, šoko, dainavo ir žaidė Lietuvai, brangiai Tėvynei pagerbti. Vėliau tradiciškai pasveikino Onuškio seniūnę Z. Aniulienę ir seniūnijos darbuotojus, Onuškio PSPC gydytoją V. Vaitulevičienę ir kitus medikus, lankėsi miestelio bibliotekoje ir su Lietuvos gimtadieniu sveikino jos vedėją V. Valakevičienę. Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos gimtadienį organizuoti ir švęsti padėjusioms Liudai ir Nijolei. Į darželį grįžo vaikučiai, patyrę daug gražių emocijų, pajutę dar kartą meilę savo gimtąjai Lietuvėlei. Klestėk ir gyvuok laisva Lietuva dabarties ir mūsų ateities kartoms... Lai sekasi Tau, Lietuva visada ir visur...