Futbolo būrelis
2021-06-17

Onuškio vaikų darželio futbolo būrelio dalyviai, tai treneris Aurimas ir mažieji futbolininkai Onuškio vaikų darželio futbolo stadione. Būrelis pradėjo veiklą šiais metais, Birželio 1-ą dieną. Vaikai pasakoja, kad labai patinka sportuoti. Du kartus per savaitę, kiekvienos futbolo treniruotės metu vyksta estafetės, kliūčių ruožo užduotys, mankšta, apšilimo pratimai prieš futbolo treniruotes. Vaikai pasakoja, jog net sapne mato šias futbolo treniruotes, jų labai laukia, myli savo trenerį ir būrelio veiklą. Visi esame laimingi ir nuoširdžiai dėkingi komandos treneriui Aurimui, išsipildė ilgai laukta vaikų ir mūsų darželio bendruomenės svajonė, mes ruošiamės rimtam sportui, varžyboms su kitų įstaigų komandomis, su Auštadvario bei Rūdiškių lopšelių-darželių jaunaisiai futbolininkais. Aišku, kad labai sergam už Onuškio komandą. Sėkmės kuo didžiausios Jums, mieli Onuškio vaikų darželio jaunieji sportininkai, futbolo entuziastai, ačiū Jums treneri Aurimai. Sportinio Jums azarto ir didelio entuziazmo bei sėkmės būrelio veikloje.