Darželis - Trakų miesto vasaros šventės „Trakų vasara 2016“ dalyvis
2016-06-04

Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos,
Ąžuolai žaliuos žemėj Lietuvos...

Iš mažų širdelių skambėjo daina, skirta Trakų miesto vasaros šventei „Trakų vasara 2016“, kurią išmokti padėjo muzikos mokytoja Gražina Kulbickienė, pedagogės Aušra Kmieliauskienė ir Rima Voverytė. Buvo smagu ne tik patiems pasirodyti, bet ir kitų šventės dalyvių, dainų ir šokių kolektyvų pasiklausyti, o drauge ir linksmą ratelį sušokti. Skaisčiai saulytei palydint, visi drauge žygiavome bendroje, spalvingoje eisenoje su Onuškio bendruomene, kitais rajono šventės dalyviais, linksmai modami įvairiaspalviais burbulais, dideliais gėlių žiedais! Stebėjome, kaip nuostabiai gražiai Trakų miestas pasipuošė savo šventei, kurios šūkis „Žydėk, pasaulio gyvybės medi!“. Gatvėse žiūrovai ne tik mums linksmai mojo, bet ir daug plojo, su mumis sveikinosi, netgi-užsienietiškai.

Nors mažos vaikų kojelės gal šiek tiek ir pavargo, bet parvažiavome į darželį ne tik pilni gražių įspūdžių, bet dovanų parsivežėme Trakų rajono merės, gerb. Editos Rudelienės padėką už dalyvavimą Trakų miesto šventėje.