Adventinė popietė
2017-12-15

Antrosios Advento savaitės pabaigoje, penktadienį mūsų darželį aplankė sodininkai Joana ir Justinas. Jie pakvietė mūsų darželio vaikučius ir darbuotojus, tėvelius į nuostabų ateities sodą, kuriame pasėjo istoriją, prasidėjusią labai, labai...seniai, prieš 2000 metų. Vaikučiai sužinojo, kuriame žemės kampelyje buvo Romos imperija, kur yra miestai Nazaretas, Betliejus.

Drauge su „kapitonu“ Justinu ir „stiuardese“ Joana išskridome į Nazaretą, o iš aukštybių pamatėme žemę, kurią sukūrė Dievas. Nusileidę ant žemės, ieškojome įvairių pėdsakų, tarp kurių pastebėjome ir Juozapo pėdų ženklus. Sekdami jo pėdomis sutikome ir Mariją.

Meistraudami su Nazareto miesto garbinguoju staliumi Juozapu, pasigaminome stalą. Už viską mokėmės padėkoti Dievui.

O Marija, drauge su vaikučiais kepė duoną, laukė vakarienės ateiti valgyti pakviesto Juozapo. Juzapas po vakarienės pasipiršo Marijai ir po gražių piršlybų Marijai pasirodė angeliukai, kurie prisiekė laikytis duotų pažadų.

Ant asiliuko Juozapas su Marija atjojo į Betliejų, ieškojo pas žmones nakvynės. Niekas į namus jų neįsileido ir teko apsistoti nakvynės Betliejaus viename tvartelyje, kur žvaigždei patekėjus gimė Jėzulis.

Mūsų darželio vaikučiai, skambindami varpeliais, aplankė gimusį karalių Jėzų, jam aukojo mirą, auksą ir pinigėlių.

Atsisveikindami su aktoriais, visi giedojome „Džiaugsmingų šv. Kalėdų“ giesmelę. Aktoriai Joana ir Justinas palinkėjo visai darželio bendruomenei laimingai, džiaugsmingai, su gera nuotaika sulaukti šv. Kalėdų ir kiekvienais metais minėti Jėzaus gimimo šventę.

Tad gyvenkime širdis į širdį-su Dievu ir garbė Dievui aukštybėse, žemėj-jo žmonėms!