Kaledų senelio sutikimas
2017-12-22

2017 m. gruodžio 22 d. darželyje vaikai pasitiko visus metus lauktą Kalėdų senelį, kuris klausė, grožėjosi ir gėrėjosi „Boružiukų“ ir „Smalsiukų“ suvaidinta ir išdainuota kalėdine pasaka-miuziklu „Žiogas ir žiema“. Čia žiogelis ir vabaliukai, po linksmai praleistos vasaros susitiko su rudeniniu vėju, vėliau: šalta žiemuže, baltomis snaigėmis, linksmuoliu Besmegeniu. Žiogelis ir vabalėliai suprato kad, kaip sakė darbštuolės skruzdėlytės „reikia ir dirbti, pasiruošti žiemai, o ne vien šokti ir smuikuoti“. Vėliau, drauge su žiogeliu vaikai išsiaiškino ir suprato, kas tos Kalėdos, dainavo daineles apie eglutes, „Vakaro giesmelę“, dainelę „Baltas angelas“.

Pasirodymas Kalėdų seneliui baigėsi visų bendrai sudainuota daina „Džiaugsmingų šv. Kalėdų“. Po gražaus vaikų pasirodymo Kalėdų senelis, pasveikinęs vaikučius, jų tėvelius ir viso darželio bendruomenę su artėjančiomis šv. Kalėdomis, išdalino saldžiąsias dovanėles. Ačiū gerąjam Kalėdų seneliui.