Priešmokyklinukų išleistuvės iš darželio „Užveriu duris į vaikystės šalį“
2016-06-02

Kregždute, pasakyki, kaip palydi,
Vaikus, pakilusius į skrydį?
Sakyki, kaip tu juos palydi
Į žydrą atsisveikinimo skrydį?...

Skaisti vasaros saulė ir kvepiantys alyvų žiedai tarytum byloja, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Šventiškai, kregždutėmis papuošta salė paskutinį kartą pakvietė būsimus pirmokėlius į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę - išleistuves.

Paskutinį kartą darželį paliekančius vaikučius sveikino ir jiems geros kloties linkėjo direktorė, “Smalsiukų” grupės vaikučiai. Na, o būsimi pirmokėliai, atlikdami įvairias užduotėles įrodė, kad tikrai pasiruošę eiti į mokyklą.

Šventės pabaigoje visų vaikų laukė šventinis stalas, ant kurio puikavosi “Išleistuvių tortai” ir kiti gardumynai, o mes, darželio šeimininkai, palinkėjome mūsų išeinantiems vaikams didelės sėkmės kelyje į mokyklą.